Φωτιστικά σοφίτας

Εμφάνιση 1–12 από 54 αποτελέσματα

Lampy Loft

Lampy LOFT, to cała masa fantastycznych i przyciągających wzrok światła. Loft wzoruje się na stylu industrialnym. Styl ten miał swego czasu miejsce nie tylko w Polsce ale również na świecie. Okres ten pozostawił po sobie domy, budynki, pomieszczenia gdzie umiejscowione były lampy robione z metalu, stali oraz innych materiałów „fabrycznych”. Takim materiałem jest między innymi beton. Miały to być w założeniu niedrogie, proste a jednocześnie bardzo praktyczne lampy. Projektanci wnętrz i architekci oczywiście zaczęli się tym stylem interesować oraz inspirować.

 

Oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę w naszych domach. Barwa, moc, rodzaj lampy, jej usytuowanie tworzy wymarzona atmosferę. Oświetlenie musi być zarówno funkcjonalne jak i dekoracyjne. Oświetlenie loft jest ostatnimi latami w czołówce jeśli chodzi o popularność. Możemy Was zapewnić ,że nigdy już nie wyjdzie z mody.

W naszym sklepie jest kolekcja lampy loft. Nasze wszystkie produkty cechuje prostota i nowoczesność oraz przede wszystkim minimalizm. Wybierając nasze produkty macie możliwość doboru koloru przewodu.

Produkty nasze wykonane z betonu to wiszące „dzieła sztuki”, które wkomponują się w każde wnętrze. Lampy wiszące można wykorzystać do zastąpienia lampki nocnej umieszczanej tradycyjnie na nakastliku, zawiesza się na suficie bardzo nisko opuszczając ją. Efekt zachwycający.

Lampy loft – robotnicza inspiracja

Lampy loft swój dzisiejszy wygląd zawdzięczają architektom i projektantom, którzy zainspirowali się światłem i konstrukcjami hal oraz różnego rodzaju składów. Bardzo często robione są z kabli, łańcuchów, rur. Natomiast największą popularnością cieszą się te robione z betonu.

Lampy betonowe wiszące w stylu loft odnajdują się najlepiej w minimalistycznych pomieszczeniach. Bardzo fajny efekt lampy te osiągają z dekoracyjną żarówką Edisona w stylu retro. Lampy betonowe sufitowe sprawdzą się szczególnie w domach o surowym wyglądzie. Mogą być nie tylko źródłem światła ale również ozdobą.

Lampy Loft – Po pierwsze prostota

We wnętrzach loftowych doskonale sprawdzą się lampy wiszące FLOGA o regularnych wzorach, odlewane z betonu. Najdoskonalsze będą modele w odcieniu szarości. Jeżeli zamierzasz nadać wnętrzu odrobinę szarości, dobierz dodatki  w innym, intensywnym odcieniu. Lampa betonowa wisząca? Dobierz do niej czerwony przewód w oplocie!  Intensywnie nasycone barwy na tle surowych ścian będą przyciągać uwagę.

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top