Φωτιστικά οροφής από σκυρόδεμα

Εμφάνιση 1–12 από 21 αποτελέσματα

Lampy betonowe sufitowe – genialne struktury

Lampy betonowe sufitowe FLOGA.

Beton jest bardzo wszechstronnym materiałem. Kropka. Nie zapraszamy do dyskusji. Genialny materiał. Czasy kiedy był to „niefajnie” oceniany, twierdzono ,że jest brudny i brzydki już minęły. Na szczęście bezpowrotnie.

Dzisiaj uważany jest za piękny materiał, który świetnie sprawdza w designie wnętrz. Same zalety. Jest po pierwsze praktyczny, trwały i wytrzymały. Bardzo trudno jest zarysować czy nawet zniszczyć.  Bardzo łatwy jeśli chodzi  utrzymanie go w czystości. Co czyni go bardzo tanim materiałem, stosunek ceny do wytrzymałości.

Genialność i wszechstronność tego materiału jest wręcz nieograniczona. Można wylać w dowolnym kształcie lampy z betonu, podłogowe, zrobić pierścionek lub wannę!

Jeśli mówimy  wyglądzie t tutaj również mamy pełną gamę możliwości. Można go wypolerować i sprawić by błyszczał albo pozostawić go chropowatym.

Z punktu widzenia designu wnętrz, projektowania wnętrz bardzo ważne jest to, że tworzy teksturę. Stwarza poczucie, że coś wygląda tak jak się czuje.

Lampy betonowe sufitowe Floga  wykonywane są z unikalnej mieszanki ,oryginalnej receptury na mieszankę betonową. Wykonujemy lampy wiszące, lampy stojące czy kinkiety.

Pomiędzy dotykiem a wizualnością jest relacja, którą bardzo lubimy tworząc nasze modele. Uwielbiamy kontrastować. Zarówno kolory jak i faktury. Nasz beton ma fantastyczną fakturę. Przede wszystkim ma fakturę taką jaką chcemy my i jaką życzą sobie nasi klienci. Może być szorstka ale może i być wygładzona jak tafla lodu.

 

Szukając lampy loft koniecznie zerknij na naszą ofertę.

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top