Φωτιστικά εσωτερικού χώρου

Εμφάνιση 1–12 από 55 αποτελέσματα

LAMPY DO WNĘTRZ

 

Lampy do wnętrz są uważane za niezbędne w większości domów i dlatego ich wzory i kolory są różne. Udekoruj swoje przestrzenie lampami z naszej kolekcji w szybki, łatwy i bezpieczny sposób. W poniższej kolekcji znajdziesz różne rodzaje lamp wiszących, w ogromnej różnorodności. Sposobów oświetlenia jest wiele: ogólne, specjalne, architektoniczne, bezpośrednie, pośrednie itp. Każde z nich służy innym celom, ale należy podkreślić, że najczęściej właściwym rozwiązaniem jest ich połączenie. Aby stworzyć idealną atmosferę przy odpowiednim oświetleniu, Floga oferuje kompletne propozycje dzięki ogromnej gamie wybranych opraw zwieszanych. Odkryj wszystkie nasze lampy do wnętrz i dokonaj zakupu kilkoma kliknięciami bez konieczności rejestracji. Wybrane przez nas lampy ścienne . Połącz lampy do wnętrz z lampami podłogowymi !

 

Oświetlenie to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrz. Istnieją tysiące badań, które sugerują, że każda forma oświetlenia może nie tylko wpłynąć na nasz nastrój, ale także zmienić miejsce w coś wyjątkowego.

Ale co się stanie, gdy będziesz gotowy do zakupu nowej oprawy? Czy będzie to sufit, stół czy coś zupełnie innego?

Nie martw się, ponieważ w Floga z przyjemnością prezentujemy tegoroczne trendy oświetleniowe.

Lampy betonowe to jeden z najmocniejszych elementów dekoracji, funkcjonalności, ale także klimatu, jaki tworzy oświetlenie w każdej przestrzeni.

LAMPY – jak wybrać prawidłowo?

Aby dokonać właściwego wyboru oprawy , trzeba poznać niektóre z głównych cech przestrzeni. Znając je w połączeniu z potrzebami użytkowania każdej przestrzeni możemy dobrać odpowiednie oświetlenie.

  • Powierzchnia przestrzeni – metry kwadratowe (m²)

Aby odpowiednio oświetlić dużą przestrzeń, np. salon 30-40m² dobrze byłoby wybrać oprawę wielokloszową (oprawa z więcej niż 1 podstawą na lampy)

Jasne światła pomagają nam równomiernie i odpowiednio oświetlić przestrzeń, dzięki wielu lampom LED , które mają.

  • Dostępna wysokość przestrzeni montażowej oprawy

Ważną cechą techniczną pozwalającą na właściwy dobór oprawy do każdej przestrzeni jest dostępna wysokość przestrzeni. W przypadku ograniczonej wysokości możemy wybrać lampę sufitową np. lampa sufitowa lub lampy ścienne.

Jeśli jest wystarczająca wysokość możemy wybrać lampę wiszącą. Zazwyczaj większość opraw wiszących ma możliwość regulacji wysokości zawieszenia.

  • Wykorzystanie każdej przestrzeni do doboru oprawy

W zależności od przeznaczenia każdej przestrzeni dobieramy odpowiednią oprawę. W biurze czy sklepie handlowym potrzebujemy mocnego i jednolitego światła, dlatego wybierzemy kilka opraw (np. oprawy LED Panel).

Do wnętrz możemy łączyć lampy betonowe z lampami podłogowymi lub kloszami .

W salonie możemy umieścić multi-light dla mocnego i rozproszonego oświetlenia oraz lampę podłogową na godziny, kiedy potrzebujemy miękkiego oświetlenia, które pozwoli nam się zrelaksować.

  • Liczba opraw

Ważne jest również dla prawidłowego doboru oprawy do wszystkich przestrzeni, mając na uwadze ilość opraw, które zostaną umieszczone w każdej przestrzeni. Np. w dużym salonie np. 50m² w którym mamy miejsce na oprawę wybór oprawy jest prawie jednokierunkowy.

 

Jednak w przypadku, gdy mamy możliwość zainstalowania kilku opraw, możemy również wybrać kilka pojedynczych lamp.

 

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top