Λάμπες

Εμφάνιση 1–12 από 55 αποτελέσματα

Lampy – jak wybrać odpowiednią oprawę do swojej przestrzeni?
 

Lampy odpowiednio dobrane to klucz do dopełnienia, ale także do podkreślenia każdej przestrzeni.

Każdy doświadczony dekorator podkreśla wagę oświetlenia przestrzeni. Ma to kluczowe znaczenie dla jej dekoracji. Oczywiście w salonie, kuchni czy pokoju ważny jest dobór kolorystyki czy mebli! Nie  zapominajmy, jak lampa może odebrać styl i estetykę pomieszczenia.

Lampy zatem obejmuje nie tylko część praktyczną, czyli widzenie, ale także tworzy atmosferę i poczucie, które chcesz, aby Twoja przestrzeń w końcu nabrała. Dobrze oświetlone miejsce motywuje do pracy, zachęca do relaksu lub zabawy.

Skoro powiedzieliśmy, że ozdobą naszego domu jest kolor , to oświetlenie jest zdecydowanie klejnotem, który nada charakteru całości. Ale jak wybrać odpowiednią lampę do swojej przestrzeni, w oparciu o własne potrzeby, która będzie harmonizowała z Twoją przestrzenią?

Poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek, jak wybrać odpowiednie oświetlenie z naszej ogromnej różnorodności.
Lampy – weź pod uwagę wielkość pokoju
Zanim zaczniesz szukać oświetlenia, ważne jest zmierzenie wymiarów przestrzeni. O wyborze wielkości oprawy decyduje przestrzeń, w której chcemy ją umieścić.

Na przykład, jeśli Twoja przestrzeń ma 10-15 mkw, to oprawa 30-40cm jest dla Ciebie idealna. Umieszczenie dużej lampy na małej przestrzeni automatycznie sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądało na jeszcze mniejsze. Jeśli natomiast umieścimy małą oprawę na dużej przestrzeni, automatycznie wyrządzimy krzywdę wybranej przez nas oprawie.

Wskazówka: w naszych filtrach możesz wybrać wyświetlanie konkretnych rozmiarów dla swojej oprawy, więc musisz wybierać między nimi
Lampy loft – zdecyduj, w jakim stylu chcesz podążać.
 

Przed wyborem oprawy ważne jest, aby wiedzieć, jakiego stylu szukasz. Na przykład, jeśli szukasz lampy do jadalni, musisz wiedzieć, do jakiego stołu będziesz do niej pasować, w jakim stylu będzie miała. Jeśli możesz zdecydować o kolorze lub odcieniach, znacznie ułatwi ci to wybór.

Wskazówka : Możesz wybrać z naszego e-sklepu w filtrach lampy loft-romantic-vintage-retro itp. Warto zwrócić uwagę na lampy z betonu Floga.

Jeśli nie masz pewności co do stylu, dobrze jest wymyślić odcienie, które chcesz mieć, do ostatecznego wyboru.

 
Lampy – rozróżnij wymagania oświetleniowe
 

Rozpoznaj, w której przestrzeni masz wysokie wymagania oświetleniowe np. kuchnia, łazienka. Przy wyborze oprawy sprawdź, czy może przyjąć lampę o wysokiej wydajności lub w przypadku wbudowanego LED , czy ma wysoki strumień świetlny.

Jeśli oprawa nie spełnia Twoich potrzeb, wyrzuć ją i kontynuuj badania w zakresie naszych produktów.

Pokój w domu nie ma absolutnie żadnego charakteru. Na przykład nasz salon to miejsce, w którym witamy znajomych, ale także miejsce, w którym chcemy odpocząć oglądając film.

Aby przestrzeń spełniała obie te role, jakie chcemy, musi mieć oczywiście odpowiednie oświetlenie centralne, ale także satysfakcjonujące oświetlenie pośrednie na całym obwodzie.

Aby to osiągnąć, zastosuj taśmy LED na półkach lub wokół sufitu, lampy podłogowe w narożniku, lampy stołowe, kinkiety na ścianach – mogą one dać najlepsze pośrednie oświetlenie do wypoczynku.

Wskazówka: Jeśli nie masz wystarczającej ilości zasilaczy na dodatkowe oprawy, dostępne są teraz oprawy z możliwością ładowania. Latem takie lampy możesz umieścić na swoim balkonie jako lampy zewnętrzne, aby stworzyć piękną atmosferę.

Jednym ze sposobów na elastyczność w zakresie intensywności lub koloru światła są inteligentne oprawy.

Oprawy, których natężenie światła można dowolnie regulować za pomocą pilota, a nawet odcień ich oświetlenia. Oprawy oświetleniowe współpracujące z asystentem google.

Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top